درباره مرکز مشعل

970918.1 - Copy 2

 

معرفی مرکز آموزش زبان عربی دانشگاه فردوسی مشهد(مشعل)

میان ۱۷۴ تا ۴۴۲ میلیون نفر در سراسر دنیا به زبان عربی صحبت می‌کنند. دانش زبان عربی از اهمیت خاصی بین مسلمانان جهان برخوردار است. در عین حال دانستن زبان عربی از لحاظ چرخه اقتصادی و بازرگانی در منطقه خاورمیانه و همچنین سراسر دنیا دارای اهمیتی ویژه می باشد.

(معهد شروق اللغة العربية للجمیع) مرکز طلوع زبان عربی برای همه؛ زیر نظر کالج دانشگاه فردوسی مشهد به منظور ارتقاء سطح علمی و اجرای آموزش‌های مورد نیاز تمامی اقشار جامعه در تمامی زمینه‌های زبان و ادبیات عربی فعالیت می‌کند. موسسه تحت مديريت و نظارت افرادی كه از اساتيد دانشگاه بوده و تجربه ای طولانی در امر تدريس دارند. تمامی كتب و برنامه آموزشی منطبق با اطلاعات و نیاز روزدنيا مي‌باشد.
سابقه‌ی فعالیت این مرکز در زبان عربی، محدود به چند گرایش می‌شد، اما اکنون با گرایش‌های متنوع پذیرای دانش‌پژوهان می‌باشد، در ادامه به معرفی این گرایش ها خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

اهداف:


*کمک به ارتقای سطح دانش و فرهنگ جامعه.

*از اهداف مرکز زبان عربی دانشگاه فردوسی، آموزش تمامی گرایش‌های زبان عربی است.

*همچنین آموزش زبان عربی به حوزویان، و دانشجویان رشته های معارف اسلامی، زبان فارسی و... و تمامی اقشار جامعه می‌باشد.

*آموزش بنیادین همراه با دوره های فشرده برای افراد جویای کار، نظیر: هتلداران، کارگزاران حج و زیارت، تاکسیرانان و تمامی مشاغلی که به زبان عربی وابسته اند.

**آموزش حرفه‌اي و تخصصي، بازآموزي و آموزش تکميلي براي دانش آموختگان، آموزش تکميلي براي دانشجويان، آموزش تخصصي مورد نياز بازار کار و جامعه.

 

چشم انداز:

*آموزش مجازی در سراسر ایران

*ایجاد بانک زبان عربی از فایلهای نوشتاری صوتی و تصویری برای دانش‌پژوهان

ما را دنبال کنید

Untitled

 Untitled-1

Untitled-1

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
99
3
102
59
235
75
9570

افراد انلاين

We have one guest and no members online